Naše produkty

Matcha Amai

Slazený instantní nápoj s podílem japonského čaje matcha. Směs dodáváme v balení 200g, 1kg a 10kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí. Lze připravovat jako horký i chlazený nápoj.

Doporučená maloobchodní cena 160kč za 200g balení.

 

Matcha Latte Classic

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem japonského čaje matcha. Směs dodáváme v balení 150g, 1kg a 10kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí. Lze připravovat jako horký i chlazený nápoj.

Doporučená maloobchodní cena 160kč za 150g balení.

 

Matcha Tama

Slazená mléčná instantní směs s podílem japonského čaje matcha na výrobu matcha kuliček. Směs dodáváme v balení 150g, 1kg . Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí.

Doporučená maloobchodní cena 160kč za 150g balení.

 

Matcha Latte Ginger

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem japonského čaje matcha a zázvoru. Směs dodáváme v balení 150g, 1kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí. Lze připravovat jako horký i chlazený nápoj.

Doporučená maloobchodní cena 180kč za 150g balení.

 

Matcha Lassí

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem japonského čaje matcha. Směs dodáváme v balení 150g, 1kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí.

Doporučená maloobchodní cena 160kč za 150g balení.

Matcha Latte Masala (Novinka!)

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem japonského čaje matcha a koření Dátá Masala. Směs dodáváme v balení 100g, 150g a 1kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí.

Doporučená maloobchodní cena 180kč za 150g balení.

Black Tea Latte Masala (Novinka!)

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem kvalitního černého čaje a koření Dátá Masala běžně známý jako čaj Masala. Směs dodáváme v balení 110g a 150g. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí.

Doporučená maloobchodní cena 180kč za 150g balení.

Hojicha Cappuccino (Připravujeme na listopad!)

Slazený mléčný instantní nápoj s podílem japonského práškového čaje Hojicha a skořice. Směs dodáváme v balení 110g a 1kg. Snadná příprava v provozech i v domácím prostředí.